פרופיל החברה

Solutions (אייפינט סולושנס בע"מ) הינה חברת אינטגרציה המתמחה בתחומי התקשורת, אבטחת המידע, טלפוניית IP ו-OEM. החברה מעניקה ללקוחותיה מגוון שירותים מקצועיים נלווים המסייעים לשיפור תהליכי העבודה בארגון וייעול הפעילות העסקית.

IPNet Solutions מציעה ללקוחותיה סל פתרונות חדשניים בהתאם לצרכים המשתנים, חדשות לבקרים, בתעשיית ה–IT. עובדי החברה מקפידים להתעדכן באופן מתמיד בטכנולוגיה ולקבל הסמכות של היצרנים המובילים בשוק. החברה מציעה ללקוחותיה את מיטב הפתרונות והטכנולוגיות (Best of Bread) הקיימים בשוק ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם שותפיה העסקיים.

IPNet Solutions מספקת פתרונות של מיטב היצרנים הקיימים היום בשוק בתחומי ה-Networking, Security,  וה-OEM. בנוסף, החברה מייצגת את חברות התקשורת Allied Telesis , Extreme Networks ו-Arista Networks האמריקאיות ויצרנים נוספים כגון ORing Industrial Networking, AudioCodes ו-GigaLight המספקים פתרונות ייחודיים בתחומים אלה.

IPNet Solutions היא חברה ותיקה וגמישה המשלבת בתוכה את הבנת הצרכים העסקיים של הלקוח, שותפות אמת, שירותיות, ידע טכנולוגי עדכני וניסיון עתיר שנים. על אלו מובילים לייעול תהליכי העבודה של לקוחותינו והפחתת הוצאות הארגון. גישה זו מנחה את IPNet Solutions בכל אינטראקציה עם לקוחותיה.

בין לקוחותיה המרוצים של IPNet Solutions נמנים ארגונים ביטחוניים, חברות הייטק, רשויות ציבוריות וארגונים עסקיים נוספים.

חברת IPNet Solutions רואה כערך עליון את ייצוג האינטרסים של לקוחותיה, מתן שירות אמין ומקצועי תוך גילוי גמישות ארגונית ויצירתיות במתן הפתרונות המתאימים ביותר לצרכי הלקוח.

בכל תחום בחרנו לייצג את היצרנים המובילים בשוק. במסגרת זו אנו מחויבים להתחדשות,  לפתרונות האיכותיים ביותר עבור לקוחותינו, ולשיתוף פעולה הדוק עם שותפינו העסקיים.

עובדי החברה הינם הנכס היקר ביותר לחברה, וככאלה אנו דואגים להכשיר ולטפח את עובדינו תוך כבוד הדדי בין החברה לעובדיה.

IPNet Solutions מחויבת להתחדשות טכנולוגיות תמידית, לצורך עדכניות הידע בארגון ועבור שמירת לקוחותינו בחוד החנית של הטכנולוגיה. תוך חתירה מתמדת לשיפור מתמיד בכל תחומי הפעילות והשרות של החברה.

הנהלת IPNet Solutions הגדירה בחזון החברה:

Z

יצירת סביבת עבודה משפחתית תוך שמירה על ערכי סבלנות וסובלנות הן בין הנהלת החברה לעובדיה והן בין העובדים לבין עצמם.

 

Z

השקעה והכשרת עובדי החברה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בשוק.

 

Z

הרחבת בסיס לקוחות החברה ויצירת מערכות יחסים ארוכות טווח תוך הבנה הדדית ושקיפות מקצועית.

 

Z

לספק ללקוחותיה פתרונות אינטגרציה במקצועיות ושירותיות ללא פשרות – תוך התאמה מקסימלית של הפתרונות הטכנולוגים המתאימים לצרכים ולתקציב של הלקוח.

 

Z

עמידה בחזית החידושים הטכנולוגיים בעולם תוך קידום השירות המקצועי בהתאמה לצורכי הלקוח, תוך חתירה מתמדת לשיפור וחדשנות באמצעות תהליכי בקרת איכות המוצרים והשירות.

 

ל- IPNet Solutions הסמכת ISO 9001 וכן הסמכת ISO27001